Conan z Cimmerie

Robert Ervin Howard, Jiří Schwarz

%
Audiokniha Conan z Cimmerie - Jiří Schwarz, Robert Ervin Howard

MP3 ke stažení

189 Kč 170 KčCena vč. DPH

CD MP3

349 Kč 314 KčCena vč. DPH

Žánr Fantasy
Série Barbar Conan #1

POPRVÉ JAKO AUDIOKNIHA
 
Nejslavnější postava moderní fantasy poprvé v audiu! Čtveřice povídek o legenárním válečníkovi v jedinečné interpretaci Jiřího Schwarze.
Sbírka obsahuje povídky Věž slona, Dcera pána mrazu, Královna černého pobřeží a Rudé hřeby v překladu Jana Kantůrka, který pro český trh Conana objevil.
 

„Mezi okamžikem, kdy oceány pohltily pyšnou Atlantidu, a vzestupem synů Aryových, bylo údobí o němž se dnešním lidem ani nesní. Do něj se zapsal Conan, černovlasý, se zasmušilým pohledem a mečem v pěsti, zloděj, nájezdník a zabiják, plný velkých zármutků i bezuzdného veselí, aby srazil drahokamy zdobené trůny Země pod podrážky svých kožených sandálů.“
 
Legendární válečník stvořený divokou fantazií texaského spisovatele Roberta E. Howarda je dokonalým archetypem hrdiny – barbar, který se vymanil ze svého kmene, dobrodruh a zkušený cestovatel, muž přirozené inteligence a odvahy, schopný vládnout i pletichářské a změkčilé „civilizaci“. Čtveřice povídek v jedinečné interpretaci Jiřího Schwarze jej zastihuje uprostřed jeho životní cesty plné krvavých bojů a lásky nespočtu žen. Conan bojuje proti mečům i magii, šlechtickým intrikám i pradávným temným božstvům s neutuchající odvahou a nezlomnou vírou v sebe sama.
 
 
 


Autor Robert Ervin Howard
Interpret Jiří Schwarz
Vydavatel Tympanum
Překladatel Jan Kantůrek
Celková délka 08:24:00
Vydáno 2021