Internetový obchod Tympanum

Skvělý zdroj dobrých audioknih

Vydavatelství Tympanum se od svých počátků specializuje na výrobu a prodej audioknih. Vydáváme světovou i českou beletrii a naučnou literaturu, audioknihy pro děti a detektivky. Na jejich vytváření spolupracujeme s předními českými herci, režiséry a hudebníky.

Některé naše audioknihy jsou opatřeny popisem v Braillově písmu, a to jak na obalu, tak na samotných CD. Podporujeme tak význam audioknih pro nevidomé a propagujeme námi užívanou značku "blind-friendly". Spolupracujeme rovněž s Knihovnou a tiskárnou pro nevidomé Karla Emanuela Macana a občanským sdružením Mluvící kniha, jimž podílem na zisku umožňujeme další rozvoj. V dubnu 2014 se vydavatelství Tympanum stalo zakládajícím členem Asociace vydavatelů audioknih (AVA), sdružení, jehož cílem je podpora vydávání mluveného slova a propagace tohoto žánru v České republice.

Naši kompletní produkci, která se neustále rozrůstá, si můžete pohodlně koupit v našem e-shopu, v knihkupectvích a CD shopech. Také máte možnost si naše audioknihy stáhnout přímo do počítače, MP3 přehrávače nebo Vašeho mobilního telefonu.

A název vydavatelství? Ani ten není náhodný – pochází z latiny a znamená sluchový bubínek, který je při „čtení ušima“ tolik důležitý.

Odběrná místa

Knihy z našeho internetového knihkupectví si můžete nyní vyzvednout i v naší kanceláři a seznámit se s námi při osobním odběru. Pokud nebydlíte v Praze a nechce se vám objednávat poštou, můžete své zásilky z e-shopu tympanum.cz vyzvednout po celé republice díky síti odběrných míst společnosti Uloženka.

Nákup bez registrace

Nakupovat můžete i bez registrace. Vždy vyžadujeme jen tolik osobních informací, které jsou nezbytně nutné k rychlému vyřízení vaší objednávky. Registrace je nutná pouze pro nákup mp3 ke stažení a dárkových poukazů, u kterých je nutné, abyste k nim i dlouho po nákupu měli pohodlný přístup.

Registrovaní zákazníci e-shopu

Do svého účtu se můžete hlásit svým přihlašovacím jménem a heslem nebo můžete jako přihlašovací jméno použít svůj e-mail. Pod svým přihlášením naleznete přehled svých zakoupených audio knih ke stažení.

Kontakt

Budeme vám vděčni za všechny případné připomínky a náměty.

  eshop@tympanum.cz