Warren XIII. a Vševidoucí oko

Tania Del Rio, Ondřej Brousek, Otakar Brousek

%
Audiokniha Warren XIII. a Vševidoucí oko - Ondřej Brousek, Otakar Brousek, Tania Del Rio

MP3 ke stažení

339 Kč 305 KčCena vč. DPH

CD MP3

339 Kč 305 KčCena vč. DPH

Žánr Děti, Dobrodružná, Humor, Medailové tituly
Série Warren XIII. #1

Audiokniha roku 2021: 1. místo v kategorii Nejlepší audiokniha pro děti a mládež

Jejich životy i osud hotelu leží ve Warrenových rukou!

První díl trilogie o Warrenovi XIII., souboj s tetou Annakondou o Vševidoucí oko! Zvítězí dobro, nebo vše propadne temným silám zla?!

Dvanáctiletý Warren XIII. je dědicem rodinného hotelu, kde pracuje jako jediný poslíček, údržbář, hubitel, pokojský a kluk pro všechno. Jenže to není obyčejný hotel! Děje se v něm jedna podivnější věc než druhá – no, řekněte sami: V kotelně žije tvor se spoustou chapadel, zahradním bludištěm se plíží přízračná dívka, z tety Annakondy i jejích sester Trriangely a Ortogony se vyklubou čarodějnice a mezi záhadnými hosty narazíte třeba na muže, který je od hlavy až k patě celý zafačovaný a dorozumívá se prostřednictvím kartiček. A někde v domě se navíc skrývá kouzelný poklad známý jako Vševidoucí oko. Najde ho Warren dřív než ostatní? Rozluští všechna tajemství? Otec a syn Brouskovi v jedinečném koncertu prvního dílu trilogie.


 
Doporučeno pro fanoušky Tima Burtona, Roalda Dahla a Neila Gaimana

Z anglického originálu Warren the 13 and the All-Seeing Eye přeložila Barbora Punge Puchalská. Copyright © Barbora Punge Puchalská, 2017. Režie Petr Gojda. Zvuk Nikolaj Ivaskiv. Hudba Ondřej Brousek. Technická redakce Nikolaj Ivaskiv. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Will Staehle. Úprava obálky pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. 

 
 


Autor Tania Del Rio
Interpreti Ondřej Brousek, Otakar Brousek
Vydavatel Tympanum
Překladatel Barbora Punge Puchalská
Celková délka 04:53:00
Vydáno 2021