Venuše v kožichu

Leopold von Sacher-Masoch, Vilma Sodomová

%
Audiokniha Venuše v kožichu - Vilma Sodomová, Leopold von Sacher-Masoch

MP3 ke stažení

349 Kč 314 KčCena vč. DPH

CD MP3

399 Kč 359 KčCena vč. DPH

Žánr Erotika
Edice LEGENDY
Série 18 +

Strhující hra sexuální přitažlivosti
DOPORUČENÝ VĚK: 18+


Klasické erotické dílo autora, jemuž vděčí masochismus za své jméno. Strhující hra sexuální přitažlivosti, nadvlády a podřízenosti.
 
Mladý muž Severin von Kusiemski se vášnivě zamiluje do Wandy von Dunajev, která v jeho očích ztělesňuje dokonalou ženu – chladnou krásku třímající v ruce bič. Wanda Severinovo přání stát se jejím otrokem zpočátku nechápe, pak ale zjistí, že výhody této metody jsou zajímavé a trýzní Severina s rostoucí rafinovaností. Společně se propadají stále hlouběji do víru moci, nadvlády a podřízenosti. Hranice mezi jejich sexuálními fantaziemi a realitou přestává existovat... Je život jen hra, nebo si společně hrají na život?
Leopold rytíř von Sacher-Masoch (1836 – 1905)
Jeho jméno je spojováno s výrazem masochismus. Přisoudil mu jej profesor psychiatrie na vídeňské univerzitě Richard von Krafft-Ebing v roce 1890, když napsal ve svém díle Nové výzkumy v oblasti psychopathia sexualis: „Takovéto zvrácenosti pohlavního života můžeme nazvat masochismem, neboť věhlasný romanopisec Sacher-Masoch v mnoha románech učinil z tohoto typu sexuální zvrácenosti své oblíbené téma.“ Vytvořil tak zároveň prostor ke vzniku pojmu sadomasochismus, v němž se spojilo spisovatelovo jméno se jménem proslulého markýze de Sade. Venuše v kožichu je jeho nejznámější novelou a celkově nejznámější ze všech jeho děl. 


Autor Leopold von Sacher-Masoch
Interpret Vilma Sodomová
Vydavatel Tympanum
Překladatel Gabriela Veselá
Celková délka 05:00:00
Vydáno 2022