Warren XIII. a šeptající les

Tania Del Rio, Ondřej Brousek, Otakar Brousek

%
Audiokniha Warren XIII. a šeptající les - Ondřej Brousek, Otakar Brousek, Tania Del Rio

MP3 ke stažení

359 Kč 323 KčCena vč. DPH

CD MP3

359 Kč 323 KčCena vč. DPH

Žánr Děti, Dobrodružná, Humor
Série Warren XIII. #2

2. díl série Warren XIII.    

„Nikdy nezapomeň, že v hotelu je tolik místa pro přátelství, kolik je v něm pokojů. To znamená, že ať ti život uchystá cokoliv, vždycky se budeš moct spolehnout na přátele.“ 
Warren je šťastný chlapec. Vždyť řídí jediný potulný hotel na světě. Ten i s jeho zaměstnanci však mizí kdesi ve Zlohvozdu a Warren musí čelit nástrahám.
 
Hotel Warren lze spatřit, jak brázdí krajinu ve Fauntleroy jako obří hmyz. Avšak jen hrstka lidí ví, že toto špičkové ubytovací zařízení vede teprve dvanáctiletý sirotek jménem Warren XIII. Navzdory svému věku je Warren bystrý a pracovitý mladík, který svůj život zasvětil vedení tohoto neobvyklého hotelu. Předchozí ředitel, Warrenův strýc Rupert, své povinnosti ostudně zanedbával. Knihovník pan Friggs každý týden vybírá nejrůznější zastávky, které hotel během svých toulek navštíví. Jenže hotel i s jeho obyvateli se ztratí v nebezpečném Zlohvozdu a dvanáctiletý chlapec se musí vydat na cestu sám. V lese se to hemží čarodějnicemi, tekutými písky, hady a naštvanými stromy. Překoná Warren nástrahy a shledá se se svými přáteli i s hotelem, na který si dělá zálusk někdo jiný?


 


Autor Tania Del Rio
Interpreti Ondřej Brousek, Otakar Brousek
Vydavatel Tympanum
Překladatel Barbora Punge Puchalská
Celková délka 05:40:00
Vydáno 2023